ZARZĄD

JØRGEN JENSEN
(PREZES I CEO)

Jørgen Jensen został mianowany prezesem firmy Widex i CEO w sierpniu 2013.

Posiada on tytuł magistra nauk ekonomicznych uzyskany na Uniwersytecie Aarhus w Danii.

Wcześniej, Jørgen Jensen, był prezesem i CEO firmy Nilfisk-Advance. Pracował również dla firmy McKinsey & Co.

CZŁONKOWIE ZARZĄDU

Jan Tøpholm jest magistrem inżynierem elektroniki. Pracę w firmie Widex rozpoczął w roku 1972, a od roku 1985 pełnił funkcję prezesa i CEO firmy Widex (przejmując tę rolę po ojcu, Christianie Tøpholmie) aż do sierpnia 2013.
Anders Westermann był wiceprezesem firmy Widex do sierpnia 2013. Pracował dla firmy od roku 1980, w którym uzyskał licencjat z zakresu handlu. 
Søren Westermann był wiceprezesem firmy Widex do sierpnia 2013. W roku 1980, uzyskał tytuł magistra elektroniki i akustyki na Duńskim Uniwersytecie Technicznym. 
Julian Tøpholm jest wiceprezesem ds. produkcji firmy Widex. Posiada tytuł magistra inżyniera (MSc.E.) uzyskany na Duńskim Uniwersytecie Technicznym.
Richard Tøpholm pełni funkcję dyrektora działu Neurotechnologii firmy Widex. Posiada tytuł magistra inżyniera (MSc.E.) uzyskany na Duńskim Uniwersytecie Technicznym.
Ulrik Bülow pełni funkcję aktualnego CEO firmy Otto Mønsted i ma ponad 25-letnie doświadczenie w zarządzaniu. Posiada tytuł magistra ekonomii uzyskany w Kopenhaskiej Szkole Biznesu.
Lars Vinge Frederiksen od 2005 roku do marca 2013 pełnił funkcję prezesa i CEO firmy Chr. Hansen Holding A/S. Posiada tytuł magistra ekonomii i administracji biznesu uzyskany w Kopenhaskiej Szkole Biznesu.

Skontaktuj się z nami

Masz nam coś do przekazania? Prosimy o kontakt z firmą Widex. Skontaktuj się z nami

Wybierz kraj/region

Widex Poland Sp. z.o.o.
Ślęza, ul. Szyszkowa 4
55-040 Kobierzyce
Email: widex@widex.com.pl

Widex Regional Operation Center EMEA Sp. z.o.o.
Graniczna 8A, DC1,
54-610 Wrocław, Polska
NIP: 8961538704
Email: roc@widex.com