Nature

POŁĄCZONE SŁYSZENIE
NEVER SOUNDED BETTER

WIDEX BEYOND™ - POŁĄCZENIE TEGO CO NAJLEPSZE Z DWÓCH ŚWIATÓW

Aparaty słuchowe Widex zapewniają absolutnie najlepszy dźwięk. Teraz dodatkowo umożliwiają łączność z otaczającym światem.

Nowy WIDEX BEYOND™ jest najlepszym na rynku aparatem słuchowym przystosowanym do współpracy z iPhonem. Dzięki różnym sposobom łączności z wykorzystaniem technologii Bluetooth, urządzeń DEX czy pętli indukcyjnych, otaczający świat nigdy nie brzmiał lepiej. Aplikacja BEYOND działa również ze smartfonami z systemem Android.

Użytkownicy aparatów słuchowych już ocenili BEYOND znacząco lepiej niż inne podobnie działające rozwiązania.

PRZESUŃ DO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

BEYOND to jedyny aparat słuchowy przystosowany do współpracy z iPhonem z aplikacją wykorzystującą do regulacji aparatu dobrze znane funkcje telefonu. Do szybkiej i prostej nawigacji wykorzystywane są te same ikony i ekrany. Aplikacja umożliwia prostą personalizację ustawień i zapewnia doskonały dźwięk.

USŁYSZ PEŁNY OBRAZ

Spersonalizowanie aplikacji BEYOND nie może być łatwiejsze. Wystarczy zrobić lub wybrać z pamięci telefonu własne zdjęcia aby jeszcze szybciej rozpoznawać programy, z których korzystamy. Można też dodać własne lokalizacje, jak na przykład ulubioną restaurację – aby przy następnej wizycie aparat BEYOND sam włączył zapamiętane dla tej lokalizacji ustawienia, gwarantując doskonałe wrażenia akustyczne.

STAY IN TUNE

Korzystanie z aparatów słuchowych BEYOND jest teraz prostrze niż kiedykolwiek – zmiana głośności czy wyciszenie aparatów wymaga jedynie przesunięcia palcem po ekranie. BEYOND ma też wyjątkowo długi czas działania baterii, zapewniając słyszenie przy niewielkim poborze energii. Możesz być spokojny - wyraźnie widoczny wskaźnik naładowania baterii chroni przed nieprzyjemnymi niespodziankami w postaci wyładowanej baterii.

DODATKOWY POZIOM ŁĄCZNOŚCI

BEYOND to jedyny dostępny na rynku aparat słuchowy, który oferuje wiecej niż jeden sposób łączności. Dzięki technologii TRI-LINK™, możliwości aparatu są nieograniczone. Użytkownik może łączyć się nie tylko ze swoim iPhonem, ale również z pętlami indukcyjnymi, telefonami, telewizorem i urządzeniami DEX. Teraz możesz pozostawać w kontakcie bez względu na to gdzie jesteś i co robisz.

POBIERZ DARMOWĄ APLIKACJĘ

DOŚWIADCZ ŻYCIA BEZ OGRANICZEŃ Z APARATEM BEYOND™

Skontaktuj się z nami

Masz nam coś do przekazania? Prosimy o kontakt z firmą Widex. Skontaktuj się z nami

Wybierz kraj/region

Widex Poland Sp. z.o.o.
Ślęza, ul. Szyszkowa 4
55-040 Kobierzyce
Email: widex@widex.com.pl

Widex Regional Operation Center EMEA Sp. z.o.o.
Graniczna 8A, DC1,
54-610 Wrocław, Polska
NIP: 8961538704
Email: roc@widex.com