Nature

INTELIGENTNYTODAY
SMARTER TOMORROW

WIDEX EVOKE™
– PIERWSZY NA ŚWIECIE INTELIGENTNY APARAT SŁUCHOWY

Słyszenie w tym aparacie słuchowym stale ewoluuje w prawdziwych sytuacjach z życia codziennego stając się lepszym każdego dnia. 
Interaktywne opcje pomagają intuicyjnie kształtować wrażenia akustyczne, umożliwiając użytkownikom pełną kontrolę nad własnym słyszeniem.

A jeśli nie chcesz niczego regulować? Aparat słuchowy EVOKE automatycznie zmienia swoje ustawienia dopasowując się do Twoich potrzeb i do otoczenia. Zapewnianie doskonałego dźwięku w pełnym obowiązków życiu nigdy wcześniej nie było tak łatwe.

POMÓŻ MU STAĆ SIĘ
JESZCZE MĄDRZEJSZYM

Technologia Widex SoundSense sprawia, że aparat EVOKE ewoluuje wtedy, gdy z niego korzystasz – dokładnie tak jak można oczekiwać od inteligentnego aparatu słuchowego. To dlatego za każdym razem, gdy Ty lub inni użytkownicy personalizujecie swoje oczekiwania dźwiękowe, EVOKE uczy się jak działać w różnych sytuacjach.

Wykorzystujemy te anonimowe dane by zapewniać jeszcze lepsze wrażenia akustyczne dla każdego. Doskonały aparat słuchowy, który kupujesz dzisiaj, stale ewoluuje, by być lepszym jutro!

TWOJE ŻYCIE,
TWOJE POTRZEBY SŁUCHOWE

EVOKE dostrzega różnicę pomiędzy muzyką klasyczną i popularną, podobnie jak między spotkaniem towarzyskim, a hucznym przyjęciem. Stale dopasowuje swoje działanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz – odpowiednio kontrolując otoczenie i stosownie się do niego adaptując.

Ponieważ otaczające Cię dźwięki bez przerwy się zmieniają, aparat słuchowy EVOKE może szybko reagować na te zmiany dzięki funkcji Płynnej Analizy Dźwięku.

WYSTARCZY
KILKA KLIKNIĘĆ

Chcesz, aby dźwięk był jeszcze bardziej indywidualny?

Naucz swój aparat EVOKE jak chcesz słyszeć dzięki zaledwie kilku kliknięciom w aplikacji EVOKE App. Funkcja SoundSense Learn proponuje wskazanie jednego z dwóch profili dźwiękowych. Wystarczy ich posłuchać i wybrać ten dźwięk, który bardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom – tyle razy ile tylko trzeba.

Nigdy wcześniej nie można było tak szybko i łatwo uzyskać satysfakcjonującego rozwiązania.

SAM DECYDUJESZ
CO CHCESZ SŁYSZEĆ

Gdy jest głośno, potrzebujesz aparatów słuchowych, które wyciszą wszystkie dźwięki zakłócające słyszenie mowy. Jednak w ciszy chciałbyś usłyszeć każdy, nawet najsubtelniejszy dźwięk.

EVOKE ma wbudowaną Płynną Analizę Dźwięku, która gwarantuje optymalną jakość dźwięku w różnych otoczeniach akustycznych. Teraz regulowanie aparatu słuchowego jest proste, a aparat EVOKE szybko dostosowuje swoje ustawienia do zmian w Twoim życiu.

TEN APARAT SŁUCHOWY
NIGDY NIE ZAPOMINA

EVOKE nigdy nie zapomina – a ponieważ jest aparatem tak inteligentnym, Ty możesz zapomnieć, że go używasz.

Dzięki technologii SoundSense Adapt, aparat zapamiętuje wszystkie wprowadzone przez Ciebie zmiany i inteligentnie stosuje je w podobnych okolicznościach – nawet jeśli znajdziesz się w jakimś miejscu poraz pierwszy.

Ten inteligentny aparat słuchowy jest po prostu... inteligentny.

DŹWIĘK ZBLIŻONY DO NATURALNEGO
NATURALNIE

W świecie audiologii każdy dźwięk ma swój własny "wzór". A im bardziej dźwięk jest zbliżony do naturalnego, tym łatwiej go usłyszeć. To dlatego EVOKE zapewnia najbardziej zbliżony do naturalnego dźwięk, jaki można uzyskać przez aparat słuchowy.

Chcesz słyszeć dźwięki metalowe na koncercie rockowym – ale nie metaliczny dźwięk w aparacie słuchowym. Sam zobacz różnicę.

KIEDY PO PROSTU NIE CHCESZ SIĘ WYSILAĆ

Nie każdy ma potrzebę sterowania swoimi wrażeniami dźwiękowymi.

Jeśli nie masz na to ochoty, wypróbuj program Uniwersalny. W tym programie aparaty EVOKE automatycznie dostosowują się do Twoich potrzeb i do otoczenia korzystając z funkcji Płynnej Analizy Dźwięku, działając jak najlepszy auto pilot.

Ed woli spędzać czas z dala od cywilizacji. Ale bez względu na to gdzie jest, chce móc łatwo obsługiwać swój aparat słuchowy – i cieszyć się jego automatycznym działaniem. Zobacz dlaczego.
Anna nie chce stracić ani jednego dźwięku gaworzenia swojej wnuczki. Ani żadnych innych, które nadają znaczenie jej życiu. To dlatego korzysta z aparatów EVOKE.
Trudne dni przechodzą w ciężkie noce dla Carla, który kocha pyszne jedzenie i dobrą muzykę. Po wypróbowaniu wielu aparatów słuchowych nareszcie jest szczęśliwy. Słyszy więcej.

Skontaktuj się z nami

Masz nam coś do przekazania? Prosimy o kontakt z firmą Widex. Skontaktuj się z nami

Wybierz kraj/region

Widex Poland Sp. z.o.o.
Ślęza, ul. Szyszkowa 4
55-040 Kobierzyce
Email: widex@widex.com.pl

Widex Regional Operation Center EMEA Sp. z.o.o.
Graniczna 8A, DC1,
54-610 Wrocław, Polska
NIP: 8961538704
Email: roc@widex.com