Urządzenia wspomagające słyszenie DEX

Dzięki urządzeniom wspomagającym słyszenie DEX™ firmy Widex komunikacja pomiędzy telefonem, telewizorem i innymi urządzeniami a aparatami słuchowymi jest prosta i bezproblemowa.

ŚWIAT DŹWIĘKÓW

Urządzenia wspomagające słyszenie DEX™ firmy Widex gwarantują słyszenie całego przekroju dźwięków. Ułatwiają użytkownikowi aparatów słuchowych korzystanie ze sprzętu audio, pilota zdalnego sterowania, telewizora oraz stacjonarnych i komórkowych telefonów.
Urządzenie COM-DEX przesyła dźwięk z telefonu komórkowego do aparatów słuchowych i zapewnia wyraźne słyszenie słów rozmówcy nawet w hałaśliwym otoczeniu.
CALL-DEX to kompaktowe urządzenie umożliwiające bezprzewodowe przesyłanie dźwięku z telefonu komórkowego bezpośrednio do aparatów słuchowych.
Urządzenie UNI-DEX jest wyjątkowo proste w użyciu. Wystarczy podłączyć przewód mini-jack do wejścia w telefonie komórkowym lub urządzeniu audio, zawiesić UNI-DEX na szyi i używać.
Urządzenie TV-DEX przesyła w sposób bezprzewodowy niezakłócony dźwięk z telewizora bezpośrednio do aparatów słuchowych.
RC-DEX jest prostym, bezprzewodowym pilotem zdalnego sterowania do aparatów słuchowych.
T-DEX zapewnia łaczność z telefonem komórkowym. Może współpracować ze wszystkimi aparatami słuchowymi Widex wyposażonymi w cewkę tele.
PHONE-DEX to rodzaj bezprzewodowgo telefonu, który przesyła dźwięk bezpośrednio do aparatów słuchowych. PHONE-DEX jest prosty w obsłudze i może być używany przez pozostałych domowników jako tradycyjny aparat telefoniczny.
FM+DEX przetwarza sygnały z odbiornika FM, cewki tele lub wejścia audio i przesyła je do bezprzewodowych aparatów słuchowych Widex.

Skontaktuj się z nami

Masz nam coś do przekazania? Prosimy o kontakt z firmą Widex. Skontaktuj się z nami

Wybierz kraj/region

Widex Poland Sp. z.o.o.
Ślęza, ul. Szyszkowa 4
55-040 Kobierzyce
Email: widex@widex.com.pl

Widex Regional Operation Center EMEA Sp. z.o.o.
Graniczna 8A, DC1,
54-610 Wrocław, Polska
NIP: 8961538704
Email: roc@widex.com