cewka tele DLA telefonów komórkowych z funkcją Bluetooth

T-DEX zapewnia proste połączenie pomiędzy telefonem komórkowym i aparatami słuchowymi wyposażonymi w cewkę tele, umożliwiając prowadzenie rozmowy w hałaśliwym otoczeniu akustycznym. 

WOLNE RĘCE, BEZPRZEWODOWA ZAWIESZKA NA SZYJĘ

Urządzenie T-DEX to bezdotykowa i bezprzewodowa zawieszka na szyję używana z aparatami słuchowymi wyposażonymi w cewkę tele. Umożliwia proste połączenie z telefonami komórkowymi wyposażonymi w funkcję Bluetooth. T-DEX posiada wbudowaną baterię akumulatorową, a w zestawie posiada przewód zasilający do ładowania tej baterii.

DOSKONAŁY PRZY HAŁASIE W TLE

Z uwagi na możliwość wzmacniania dźwięków z telefonu komórkowego, urządzenie T-DEX sprawdza sie doskonale w bardzo hałaśliwych otoczeniach. Jego bezdotykowa obsługa umożliwia prowadzenie rozmowy telefonicznej na przykład w czasie kierowania samochodem.

Wystarczy zawiesić T-DEX na szyi i aktywować program T w aparatach gdy dzwoni telefon. Dźwięk z telefonu jest transmitowany w spoób bezprzewodowy na zasadzie indukcji elektromagnetycznej do aparatów słuchowych co umożliwia prowadzenie konwersacji. W celu zakończenia rozmowy wystarczy nacisnąć przycisk.

Skontaktuj się z nami

Masz nam coś do przekazania? Prosimy o kontakt z firmą Widex. Skontaktuj się z nami

Wybierz kraj/region

Widex Poland Sp. z.o.o.
Ślęza, ul. Szyszkowa 4
55-040 Kobierzyce
Email: widex@widex.com.pl

Widex Regional Operation Center EMEA Sp. z.o.o.
Graniczna 8A, DC1,
54-610 Wrocław, Polska
NIP: 8961538704
Email: roc@widex.com