SCOLA - TWÓJ SYSTEM FM

SCOLA jest swego rodzaju łącznikiem pomiędzy Tobą i osobami, z którymi chesz się porozumieć. Jest to doskonałe urządzenie do użytku w środowiskach edukacyjnych.

CO TO JEST SCOLA?

Scola FM firmy Widex to najlepszy system wspierający słyszenie przeznaczony do użycia w szkołach. Dzięki systemowi Scola FM, uczniowie z ubytkiem słuchu nie tracą nic z lekcji nawet jeśli odbywają się one w hałasie lub w salach ze słabą akustyką. 
Produkty SCOLA
System SCOLA FM składa się z nadajnika i odbiornika. Nadajnik SCOLA TEACH noszony jest przez nauczyciela, który może przypiąć go sobie do paska, jednocześnie mocując miniaturowy mikrofon w okolicy ust.
 
Firma Widex oferuje różne rodzaje odbiorników. Odbiornik SCOLA FLEX podłączany jest bezpośrednia do aparatów słuchowych, podczas gdy Scola Buddy jest odbiornikiem noszonym na szyi, w którym sygnał przekazywany jest do aparatów słuchowych za pomocą pętli indukcyjnej.
 
Nadajnik SCOLA TEACH może być wyposażony w funkcję TeamTeaching, która jest szczególnie przydatna, gdy lekcja prowadzona jest przez kilku nauczycieli mówiących na zmianę. Do korzystania z funkcji TeamTeaching konieczne jest użycie dodatkowego nadajnika bądź nadajników. Jeśli w szkole jest kilku niedosłyszących uczniów, którzy przechodzą z jednej sali lekcyjnej do drugiej, warto rozważyć zakup urządzenia SCOLA CLASSMATE, które umożliwia automatyczne dostrajanie kanału nadającego głos osoby mówiącej.

SCOLA FM AKTYWIZUJE UCZNIÓW

Ubytek słuchu nie powienien tworzyć bariery pomiędzy nauczycielem a uczniem. Dzięki systemowi SCOLA FM oraz różnym akcesoriom do bezprzewodowych aparatów słuchowych, uczniowie i studenci mogą bez problemu słyszeć wszystko o czym jest mowa na zajęciach.

Skontaktuj się z nami

Masz nam coś do przekazania? Prosimy o kontakt z firmą Widex. Skontaktuj się z nami

Wybierz kraj/region

Widex Poland Sp. z.o.o.
Ślęza, ul. Szyszkowa 4
55-040 Kobierzyce
Email: widex@widex.com.pl

Widex Regional Operation Center EMEA Sp. z.o.o.
Graniczna 8A, DC1,
54-610 Wrocław, Polska
NIP: 8961538704
Email: roc@widex.com