DOBRZE DOPASOWANE APARATY SŁUCHOWE ZAUSZNE

Aparaty słuchowe umieszczane za uchem to doskonały wybór dla osób, które przykładają wagę do stylowego wyglądu.

ZAUSZNY (BTE)

Dla użytkowników z najgłębszym ubytkiem słuchu lub z wyjątkowo wąskim przewodem słuchowym, zauszne (BTE) aparaty słuchowe są najlepszym rozwiązaniem.

Wszystkie komponenty elektroniczne znajdują się w obudowie umieszczanej za uchem. Dzięki indywidualnie wykonanej wkładce i wężykowi dźwięk kierowany jest bezpośrednio do ucha użytkownika. Za pomocą przełączników na obudowie w aparatach zausznych można w prosty sposób zmieniać poziom głośności i programy słuchania.

Z KOŃCÓWKĄ ZE ZINTEGROWANĄ SŁUCHAWKĄ (RIC)

Aparat słuchowy z końcówką ze zintegrowaną słuchawką (RIC) w stylu i kształcie są podobne do aparatów zausznych (BTE), ale znacznie mniejsze ze względu na to, że słuchawka zamiast wewnątrz obudowy jest umieszczona w końcówce. Takie aparaty słuchowe są odpowiednie dla użytkowników z umiarkowanym do głębokiego ubytkiem słuchu.

W aparatach słuchowych RIC dźwięk jest przesyłany cienkim wężykiem z obudowy umieszczonej za uchem bezpośrednio do słuchawki zintegrowanej z końcówką, która jest umieszczana w przewodzie słuchowym. Aparaty te zapewniają doskonały dźwięk i są w pełni automatyczne oraz dyskretne.

Z WKŁADKĄ ZE ZINTEGROWANĄ SŁUCHAWKĄ (RITE)

Aparaty słuchowe z wkładką ze zintegrowaną słuchawką (RITE) przesyłają dźwięk do słuchawki umieszczonej w małżowinie usznej - u wylotu przewodu słuchowego.

Możliwość zastosowania aparatu z wkładką ze zintegrowaną słuchawką zależy od kształtu przewodu słuchowego i stopnia ubytku słuchu. Jest to rozwiązanie dla użytkowników, którzy chcą, żeby obudowa ich aparatu była mniejsza niż obudowy tradycyjnych zausznych (BTE) aparatów słuchowych.

4 KROKI DO LEPSZEGO SŁYSZENIA

1. Odwiedź najbliższego protetyka słuchu

2. Opowiedz historię swojego niedosłuchu

3. Wykonaj szybkie i bezbolesne badanie słuchu

4. Wybierz swoje nowe aparaty słuchowe

Skontaktuj się z nami

Masz nam coś do przekazania? Prosimy o kontakt z firmą Widex. Skontaktuj się z nami

Wybierz kraj/region

Widex Poland Sp. z.o.o.
Ślęza, ul. Szyszkowa 4
55-040 Kobierzyce
Email: widex@widex.com.pl

Widex Regional Operation Center EMEA Sp. z.o.o.
Graniczna 8A, DC1,
54-610 Wrocław, Polska
NIP: 8961538704
Email: roc@widex.com