DOBRZE DOPASOWANE APARATY SŁUCHOWE WEWNĄTRZUSZNE

Doskonałe dopasowanie aparatu słuchowego do kształtu przewodu słuchowego jest możliwe i proste dzięki zaawansowanej technologii laserowej firmy Widex - CAMISHA.

WEWNĄTRZUSZNY (ITE)

Wewnątrzuszne (ITE) aparaty słuchowe są odpowiednie do większości rodzajów ubytku słuchu. Zazwyczaj są wielkości małej wkładki usznej i są umieszczane w zewnętrznej części przewodu słuchowego. W zależności od rozmiaru przewodu słuchowego wewnątrzuszny aparat słuchowy może być bardzo dyskretny.

Obudowa wewnątrzusznego aparatu słuchowego jest wykonywana indywidualnie na podstawie wycisku przewodu słuchowego użytkownika. W obudowie znajduje się cała elektronika. Aparat jest odpowiedni dla osób aktywnych, dla których ważne jest nieprzemieszczanie się aparatu słuchowego. Bateria umieszczana jest w pojemniku również znajdującym się w obudowie, a jej wymiana jest prosta dzięku specjalnego magnesowi ułatwiającemu tę czynność.

WEWNĄTRZKANAŁOWY (CIC)

Wewnątrzkanałowe (CIC) aparaty słuchowe to doskonała propozycja dla osób z łagodnym i umiarkowanym ubytkiem słuchu, dla których najważniejsza jest dyskrecja.  

W zależności od wielkości i kształtu ucha aparaty CIC mogą być umieszczane bardzo głęboko w przewodzie słuchowym i dzięki temu praktycznie niewidoczne. Wszystkie wewnątrzkanałowe aparaty słuchowe Widex są w pełni automatyczne - dzięki czemu użytkownik może się cieszyć czystym i naturalnym dźwiękiem praktycznie bez konieczności regulacji. Aparaty CIC wyjmowane są z przewodu słuchowego za pomocą małej żyłki.

NIEWIDOCZNY W KANALE (IIC)

Aparaty niewidoczne w kanale (IIC) to najmniejsze dostępne na rynku modele aparatów słuchowych. Niewidoczne w kanale aparaty słuchowe (IIC) wykorzystują małżowinę uszną użytkownika jako narzędzie do lokalizowania dźwięku. Indywidualnie wykonana obudowa umieszczana jest bardzo głęboko w przewodzie słuchowym, dzięki czemu po umieszczeniu w uchu jest praktycznie niemożliwa do zobaczenia.

Aparaty IIC sa tak komfortowo dopasowane do kształtu ucha, że użytkownik może o nich zapomnieć. Są one również w pełni automatyczne gwarantując przyjemne i naturalne wrażenia akustyczne.

Badanie Słuchu Online

Nasze badanie słuchu online jest bardzo proste. Wystarczy odpowiedzieć na pięć prostych pytań i wysłuchać kilku próbek dźwiękowych. Wyniki takiego badania dostępne będą od razu po jego zakończeniu.

Skontaktuj się z nami

Masz nam coś do przekazania? Prosimy o kontakt z firmą Widex. Skontaktuj się z nami

Wybierz kraj/region

Widex Poland Sp. z.o.o.
Ślęza, ul. Szyszkowa 4
55-040 Kobierzyce
Email: widex@widex.com.pl

Widex Regional Operation Center EMEA Sp. z.o.o.
Graniczna 8A, DC1,
54-610 Wrocław, Polska
NIP: 8961538704
Email: roc@widex.com