WIDEX MAGNIFY™

NAJMNIEJSZY ŁADOWALNY
ZAUSZNY APARAT SŁUCHOWY RIC

WIDEX MAGNIFY™ jest naszą nową, przystępną cenowo serią aparatów słuchowych z topowym modelem mRIC RD - najmniejszym na rynku ładowalnym aparatem słuchowym typu RIC z akumulatorem litowo-jonowym.

Ładowanie aparatów WIDEX MAGNIFY™ jest wyjątkowo proste. Bezprzewodowy sposób ładowania oznacza brak komory baterii i styków w aparatach, a więc mniej miejsc, przez które do ich wnętrza mogłaby dostawać się wilgoć. Dodatkowo, najważniejsze powierzchnie aparatu zostały pokryte zaawansowaną, wodoodporną nanopowłoką, tak by zmniejszyć ryzyko awarii spowodowanych wilgocią.

 

APLIKACJA WIDEX MAGNIFY™

Dzięki WIDEX MAGNIFY™ masz możliwość pełnego sterowania aparatem słuchowym za pomocą aplikacji WIDEX MAGNIFY™ zainstalowanej na smartfonie Apple lub Android.

Możesz przesyłać strumieniowo bezpośrednio z telefonu z systemem iOS, a w przypadku systemu Android możesz przesyłać strumieniowo przez COM-DEX

 
SoundSense Learn programs January-June 2020SoundSense Learn programs January-June 2020 

PEŁNA ŁĄCZNOŚĆ

W aparatach WIDEX MAGNIFY™ łączność nie ogranicza się do naszych aplikacji. Nasza oferta rozwiązań komunikacyjnych zapewnia łączność z całym światem dźwięku.

 

Skontaktuj się z nami

Masz nam coś do przekazania? Prosimy o kontakt z firmą Widex. Skontaktuj się z nami

Wybierz kraj/region

Widex Poland Sp. z.o.o.
Ślęza, ul. Szyszkowa 4
55-040 Kobierzyce
Email: widex@widex.com.pl

Widex Regional Operation Center EMEA Sp. z.o.o.
Graniczna 8A, DC1,
54-610 Wrocław, Polska
NIP: 8961538704
Email: roc@widex.com