pielęgnacja aparatów słuchowych MOŻE BYĆ bardzo prosta

Pielęgnacja naszych zausznych aparatów słuchowych jest bardzo prosta, a baterie działają wyjątkowo długo.

PROSTA OBSŁUGA

Aparaty słuchowe Widex mają pracować za i dla ciebie. Funkcje automatyczne, takie jak uwydatnienie mowy czy eliminacja sprzężeń, pomogą Ci się skoncentrować się dokładnie na tych dźwiękach, na których Ci zależy. Zarówno w hałaśliwej restauracji, jak i na spacerze w parku aparaty same wybiorą najistotniejsze dla Ciebie dźwięki.

OPOWIEŚĆ PHILA

Problemy Phila ze słuchem zaczęły się gdy jako młody człowiek odbywal służbę wojskową. Nie były one przeszkodą w życiu zawodowym, ale rodzina wyraźnie zauważała pogarszanie się jego słuchu z upływem lat.

Pomimo nalegań żony ponad rok zajęło mu podjęcie decyzji o wizycie u specjalisty.

Niestety pierwsze doświadczenie z aparatem słuchowym nie było pozytywne. Ale po wypróbowaniu aparatów Widex DREAM teraz praktycznie ich nie zdejmuje z uszu!

PROSTA PIELĘGNACJA

Dbanie o aparaty słuchowe to tylko kilka minut dziennie, ponieważ aparaty firmy Widex są wykonane tak, żeby ich obsługa i pielęgnacja były możliwie najprostrze. Specjalne funkcje oszczędzania energii wydłużają czas korzystania z baterii i zmniejszają częstotliowść ich wymiany.

UNI-DEX PASUJE DO WSZYSTKICH TELEFONÓW

Urządzenie UNI-DEX jest wyjątkowo proste w użyciu. Wystarczy podłączyć przewód mini-jack do wejścia w telefonie komórkowym lub urządzeniu audio, zawiesić UNI-DEX na szyi i używać.

Badanie Słuchu Online

Nasze badanie słuchu online jest bardzo proste. Wystarczy odpowiedzieć na pięć prostych pytań i wysłuchać kilku próbek dźwiękowych. Wyniki takiego badania dostępne będą od razu po jego zakończeniu.

Skontaktuj się z nami

Masz nam coś do przekazania? Prosimy o kontakt z firmą Widex. Skontaktuj się z nami

Wybierz kraj/region

Widex Poland Sp. z.o.o.
Ślęza, ul. Szyszkowa 4
55-040 Kobierzyce
Email: widex@widex.com.pl

Widex Regional Operation Center EMEA Sp. z.o.o.
Graniczna 8A, DC1,
54-610 Wrocław, Polska
NIP: 8961538704
Email: roc@widex.com