Aparaty słuchowe dla dzieci

Dzieci mogą korzystać z wyjątkowego dźwięku Widex już od pierwszego dnia życia. Oferujemy rozwiązania dla noworodków, niemowląt i dzieci starszych.

Dla dzieci w ogóle
Dzięki aparatom słuchowym Widex, Twoje dziecko odkryje świat wyjątkowych dźwięków również w trudnych otoczeniach akustycznych, jak na przykład w czasie lekcji w szkole, zabawy na podwórku czy jazdy samochodem.

Nasze zaawansowane funkcje koncentrują się na uwydatnianiu sygnałów mowy, a elestyczne możliwości regulacji zapewniają doskonałe dopasowanie aparatów do potrzeb dzieci w każdym wieku.

Aparaty słuchowe Widex są małe i dyskretne ale gwarantują doskonałą jakość dźwięku i dodatkowo świetnie wyglądają.
Specjalnie dla niemowląt
Firma Widex zaprojektowała aparaty słuchowe przeznaczone specjalnie dla niemowląt. Aparaty WIDEX BABY™ umożliwiają słyszenie możliwie największej ilości dźwięków, co jest pomocne w stymulowaniu nauki języka i rozwoju mowy. Aparaty słuchowe WIDEX BABY pozwalają dziecku na kontakt z rodzicami i otaczającym światem zarówno w domu jak i na przykład w żłobku czy przedszkolu.

Dzięki miniaturowym rozmiarom, aparat WIDEX BABY pasuje idealnie do maleńkich uszu dziecka. Został wykonany z lekkich i jednocześnie trwałych materiałów dzięki czemu może stabilnie i bezpiecznie być umieszczony w dziecięcym uchu nawet na cały dzień.
 
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby dopasowanie aparatu WIDEX BABY było proste i mogło być wykonane tak szybko jak to tylko możliwe.

Chcesz wiedzieć więcej na temat aparatów słuchowych?

Skontaktuj się z nami

Masz nam coś do przekazania? Prosimy o kontakt z firmą Widex. Skontaktuj się z nami

Wybierz kraj/region

Widex Poland Sp. z.o.o.
Ślęza, ul. Szyszkowa 4
55-040 Kobierzyce
Email: widex@widex.com.pl

Widex Regional Operation Center EMEA Sp. z.o.o.
Graniczna 8A, DC1,
54-610 Wrocław, Polska
NIP: 8961538704
Email: roc@widex.com