tutaj zaczyna się wspaniała przygoda

Aparaty WIDEX UNIQUETM lepiej niż wszystkie do tej pory wychwytują, oczyszczają i poddają obróbce dźwięk.

UCHWYĆ EKSCYTACJĘ

USŁYSZ WIĘCEJ DŹWIĘKÓW - PRZESUWAJ GRANICE

Aparaty słuchowe WIDEX UNIQUE uchwycą wszystkie pożądane dźwięki, od wysokich do niskich, od głośnych do bardzo cichych. Żadne inne dostępne aparaty nie dostarczą ci tak szerokiej gamy komfortowych i słyszalnych dźwięków.

PRECYZJA I DZIAŁANIE

Ciesz się najdoskonalszym dźwiękiem aparatu słuchowego w każdym otoczeniu. Tylko aparaty UNIQUE mogą wytłumić niechciane ciche dźwięki jednocześnie uwydatniając te pożądane. A na zewnątrz, aparaty słuchowe UNIQUE znacząco redukują szum wiatru.

BĄDŹ CZĘŚCIĄ TEGO PROCESU

WIĘCEJ DŹWIĘKU - WSZĘDZIE, ZAWSZE

Ciesz się najdoskonalszym dźwiękiem aparatu słuchowego w każdym otoczeniu.

Aparaty słuchowe WIDEX UNIQUE mądrze, szybko i automatycznie dostosowują się do każdego dźwiękowego środowiska w którym się znajdziesz, również tego kompleksowego. Pomimo szumów otoczenia będziesz mógł dobrze slyszeć.PROSTY W UŻYCIU

Aparaty WIDEX UNIQUE to całkowicie automatyczna pomoc w zmaganiach z ubytkiem słuchu. Wystarczy je założyć, aby móc się cieszyć wszystkimi dźwiękami otoczenia.

DŹWIĘK W SWOJEJ NAJCZYSTSZEJ POSTACI

OCZYŚĆ SWOJE OTOCZENIE DŹWIĘKOWE - CZYSTY, WYRAŹNY DŹWIĘK

Wydobądź jak najwięcej z każdego doświadczenia.
WIDEX UNIQUE pozbywa się niechcianych dźwięków takich jak szum lodówki, jednocześnie pozwalając ci usłyszeć szept i inne miłe ciche dźwięki.

BĄDŹ W KONTAKCIE

UNIQUE to nie tylko aparat słuchowy.

Dzięki naszemu nowemu urządzeniu COM-DEX dźwięk może być przesyłany do aparatów słuchowych bezpośrednio z telefonu komórkowego - bez konieczności trzymania go w ręku i bez żadnych zakłóceń. Poziom głośności, kierunkowość i ustawienia programów w aparacie słuchowym można bardzo wygodnie i całkowicie bezprzewodowo regulować korzystając z aplikacji COM-DEX.

Badanie Słuchu Online

Nasze badanie słuchu online jest bardzo proste. Wystarczy odpowiedzieć na pięć prostych pytań i wysłuchać kilku próbek dźwiękowych. Wyniki takiego badania dostępne będą od razu po jego zakończeniu.

Skontaktuj się z nami

Masz nam coś do przekazania? Prosimy o kontakt z firmą Widex. Skontaktuj się z nami

Wybierz kraj/region

Widex Poland Sp. z.o.o.
Ślęza, ul. Szyszkowa 4
55-040 Kobierzyce
Email: widex@widex.com.pl

Widex Regional Operation Center EMEA Sp. z.o.o.
Graniczna 8A, DC1,
54-610 Wrocław, Polska
NIP: 8961538704
Email: roc@widex.com